Meble do pokoju dziecięcego

MEBLE DZIECIĘCE

Meble do pokoju chłopca i dziewczynki na wymiar

Wszystkie proponowane przez nas meble dla dzieci na wymiar spełniają wymogi związane z ich bezpieczeństwem. W przypadku najmłodszych unikamy rogów, wprowadzając zamiast nich zaokrąglenia. Dbamy także o to, aby każdy otwierany mebel – czy to skrzynia, czy szafka na zabawki domek – miał uchwyty, których obsługa nie będzie sprawiać trudności młodszemu dziecku. W przypadku szuflad stosujemy mechanizmy zapobiegające ich wypadaniu. Dzięki temu zamawiając u nas mebelki do pokoju dziecięcego, masz pewność, że ryzyko wypadku zostało znacznie zredukowane.

Meble na wymiar dla dziewczynki oraz chłopca w młodszym wieku to także jasna, radosna kolorystyka. W przypadku dzieci starszych preferowana jest zazwyczaj jednorodna kolorystyka, właściwa stylowi nowoczesnemu lub minimalistycznemu. Ponieważ wykonujemy meble dla młodzieży w dowolnej stylistyce, można wybrać taką, która będzie najbardziej odpowiadać dziecku.

MEBLE DLA MŁODZIEŻY

Meble do pokoju młodzieżowego na wymiar

Oprócz propozycji dla najmłodszych mamy także meble młodzieżowe na wymiar. Dzieci w wieku szkolnym, a później licealnym, mają już odmienne potrzeby niż kilka lat wcześniej. Dlatego meble do pokoju młodzieżowego dla chłopaka są przeważnie jednolite kolorystycznie i utrzymane w stylu nowoczesnym, skandynawskim lub minimalistycznym. Podobnie zmieniają się mebelki do pokoju dziewczynki – w pokoju młodzieżowym nie jest potrzebna drewniana skrzynia na zabawki z siedziskiem, a bardziej preferowane są meble użytkowe, najlepiej z lustrem. 

Jako producent mebli dziecięcych doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i jesteśmy przygotowani na różnego rodzaju potrzeby. Zamawiając u nas meble dla młodzieży na wymiar, można zdecydować o wszystkich ich parametrach – wielkości szafy i sposobie jej otwierania, ilości półek, szuflad itp. Wszystkie dopasowujemy do specyfiki pomieszczenia – nawet jeśli mamy do czynienia ze skosami czy załomami. Takie meble do pokoju chłopca lub dziewczyny pozwolą na perfekcyjne zapełnienie dostępnej przestrzeni bez zbędnych, pustych miejsc.

Meble dziecięce na wymiar

Mebelki do pokoju dziecięcego na wymiar

Galeria Zdjęć Realizacji

Meble do pokoju chłopca na wymiar

Meble przeznaczone do pokoju chłopca muszą spełniać określone wymogi. Będą one różnić się w zależności od wieku oraz płci dziecka. Dlatego meble do pokoju chłopca to nieco inaczej stworzony zestaw i rozwiązania niż meble do pokoju dziewczynki. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki życia codziennego, oferujemy meble dziecięce na wymiar. Nasze propozycje posiadają trzy ważne cechy: estetykę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Przeznaczone są zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Oferujemy meble na wymiar do pokoju dziecięcego wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz w kolorystyce i wykończeniu wybranym przez Klienta. Ponieważ mamy duże doświadczenie w ich tworzeniu, możemy zaproponować szereg ciekawych i oryginalnych rozwiązań, dzięki którym znacznie podniesie się komfort ich użytkowania. Wszystkie meble na wymiar dla dzieci są dostosowane pod względem gabarytów oraz ilości zastosowanych rozwiązań do wieku pociechy.

Mebelki do pokoju dziecka: chłopaka i dziewczynki

Proponujemy nie tylko zwykłe mebelki do pokoju dziecięcego, ale również bardziej praktyczne, dzięki którym dziewczynka lub chłopiec będą mieć więcej miejsca na ulubione przytulanki, zabawki i kolorowanki. Takie propozycje to:

  • skrzynia na zabawki z siedziskiem,
  • regał na zabawki domek,
  • pufa na zabawki z siedziskiem
  • czy domek na zabawki do pokoju.

Każda z nich może być dostosowana rozmiarowo do potrzeb, na przykład dziecku mającemu dużą kolekcję akcesoriów z pewnością przyda się duża skrzynia na zabawki z siedziskiem.

Dzieci lubią także eksponować swoje ulubione figurki, lalki czy samochodziki. Tutaj proponowanym rozwiązaniem jest pólka domek na zabawki. Takie mebelki do pokoju dziecka pomogą w zachowaniu porządku, co przy dzieciach – zwłaszcza tych młodszych – nie zawsze jest łatwym zadaniem. Oprócz tego proponujemy oczywiście klasyczne umeblowanie, czyli szafki, szafy, stoliki i inne niezbędne wyposażenie wnętrz. Ponieważ wszystkie mebelki do pokoju dziecka są wykonane na wymiar, pozwolą na zagospodarowanie pomieszczenia w sposób ergonomiczny.

Pokój dziecięcy dla dziewczynki i chłopaka - meble na wymiar to jest to!

Dlaczego warto wybrać meble na wymiar? Pokój dziecięcy będzie dzięki nim planowo zagospodarowany, co znacznie ułatwi utrzymanie w nim porządku oraz wpłynie pozytywnie na komfort, a przez to samopoczucie dziecka. Zamawiając je u nas, masz pewność otrzymania solidnych produktów dokładnie odpowiadających Twoim potrzebom oraz oczekiwaniom. Jeśli masz pokój dziecięcy z garderobą, również nie będzie to problemem – wykonujemy także garderoby na wymiar.

Naszymi atutami są nie tylko elastyczność oraz wykorzystywanie do tworzenia mebli solidnych materiałów, ale również przystępne ceny. Jeśli chcesz umeblować pokój dziecięcy, meble na wymiar mogą kosztować znacznie mniej, niż myślisz. Najlepiej przekonać się o tym w praktyce – możesz w dowolnej chwili skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, aby umówić się na darmowy pomiar oraz wycenę. Dzięki temu dowiesz się, ile będą kosztować najlepszej jakości meble dziecięce na wymiar!

Meble do pokoju dziecięcego na wymiar