Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności i ofertą wykonywanych przez nas mebli. Nasze meble wykonujemy z pasją, wykorzystując duże doświadczenie począwszy od projektowania indywidualnego, przez wykonanie mebli oraz ich montaż u klienta.
Proponujemy efektowne oraz funkcjonalne rozwiązania zabudowy meblami dopasowanymi do charakteru pomieszczeń w jakich się znajdą.

Działamy na terenie całej Polski!

PRODUCENT MEBLI

MEBLE AGPOL

MEBLE AGPOL to firma oparta o kilkuletnie doświadczenie na rynku meblowym. Jesteśmy prężnie działającą firmą od kilkunastu lat, wykonując dla naszych klientów pomiary, projekty, wykonawstwo mebli jak i końcowy montaż. Nasze meble produkujemy w nowoczesnym, dobrze wyposażonym zakładzie produkcyjnym. W swojej produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, wysokiej klasy maszyny i urządzenia firmy Homag oraz Robland. Nasza firma zajmuje się również okleinowaniem płyt laminowanych. Nasze meble wykonujemy z najwyższą starannością używając różnego rodzaju frontów MDF, frontów drewnianych oraz z płyty laminowanej, przy dużej rozpiętości kolorystycznej, które w połączeniu ze szkłem czy aluminium dają w efekcie unikalny produkt. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar stanowiących wyposażenie mieszkań, domów, biur, szkół, hoteli, gabinetów i instytucji. Nasze pomiary oraz wycena są bezpłatne i niezobowiązujące.

Nie pracujemy na niskiej jakości płytach pochodzących z Ukrainy i Białorusi, które odbiegają jakością od płyt produkowanych w Polsce od wielu lat. Płyty ze wschodu mają cienką warstwę laminatu, dlatego są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne.

Planujemy i doradzamy Klientowi 100%
Wykonujmy dokładne pomiary 100%
Montujemy zawsze na czas! 100%

Dlaczego My?

POMIAR, DORADZTWO I WYCENA GRATIS

Wiedza i doświadczenie

Wykonane przez nas realizacje pomogły nam zdobyć doświadczenie, dzięki któremu zaprojektujemy Państwa idealną kuchnię

Fachowy montaż

Montaż proponowanych przez nas mebli powierzamy tylko naszym wykwalifikowanym pracownikom. Ich doświadczenie i profesjonalny sprzęt pozwalają na szybką i fachową instalację mebli. Zawsze ustalamy z klientem dogodny dla niego termin montażu

Terminowość

Najdłuższy okres oczekiwania na swoją wymarzoną kuchnię to 10 tygodni od chwili złożenia zamówienia!

12

Lat doświadczenia

150 +

Zadowolonych klientów

600 +

Wykonanych projektów

1000 +

Sprzedanych frontów

O Nas