SZAFY NA WYMIAR

Nowoczesne szafy wnękowe i przesuwne na wymiar

Szafa wnękowa na wymiar, czyli perfekcyjnie dopasowana do przestrzeni pomieszczenia, to doskonały sposób na to, aby zapewnić sobie mebel będący zarazem praktycznym, jak i wpasowanym w dominującą estetykę. Ma bardzo pozytywny wpływ na organizację przestrzeni – ponieważ taka szafa na wymiar jest ściśle przystosowana do potrzeb użytkowych, zyskujesz cenne miejsce do przechowywania swoich rzeczy w należytym porządku. Tylko od Ciebie zależy, ile będzie mieć półek, drążków do wieszania ubrań oraz szuflad.

Szafa przesuwna na wymiar polecana jest w pomieszczeniach każdej wielkości – mebel taki nie wymaga zapewnienia miejsca przed sobą, aby go otworzyć. Docenią to zwłaszcza osoby mające mniejsze salony i pokoje. Możesz także zdecydować się na model szafy z drzwiami uchylnymi – AGPOL wykona dla Ciebie taki mebel, który najbardziej będzie Ci odpowiadać. Ponadto szafa wnękowa na wymiar pozwoli dokładne na zapełnienie przestrzeni, nie pozostawiając żadnych pustych miejsc.

Szafy wnękowe na wymiar
Garderoby na wymiar

SZAFY I GARDEROBY NA WYMIAR

Nowoczesne szafy i garderoby na wymiar

Garderoby na wymiar pełnią rolę szaf, jednak nie są meblami, a najczęściej ich rolę pełnią niewielkie pomieszczenia. Zazwyczaj wykorzystywane są jako składziki, jednak dzięki naszej propozycji można łatwo zmienić je w bardziej funkcjonalną przestrzeń. Czy będzie to garderoba ze skosami na poddaszu, czy garderoba w pokoju, wykonamy dla Ciebie odpowiednie półki, szafki oraz schowki, pozwalające w sposób uporządkowany przechowywać ubrania, ręcznik, tekstylia, a także rzadziej używane rzeczy, jak torby czy plecaki.

Dobrym pomysłem jest garderoba do przedpokoju na wymiar. Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, jakie widzą goście i domownicy. Umieszczenie w nim garderoby lub szafy na wymiar sprawi, że przestrzeń ta będzie bardziej uporządkowana i podniesie się poziom jej estetyki. Szafy garderoby na wymiar mają pojemność zależną od dostępnego miejsca. Nasze wieloletnie doświadczenie w ich produkcji umożliwia nam poddanie odpowiednich pomysłów, dzięki którym nawet niewielka garderoba w pokoju będzie oferować dużą ilość miejsca.

Szafy wnękowe i garderoby

Nowoczesne szafy i garderoby na wymiar

Szafy wnękowe, przesuwne i garderoby na wymiar - dopasowane do potrzeb

Garderoba i szafa na wymiar mogą mieć dodatki, które jeszcze bardziej podnoszą ich funkcjonalność. Nowoczesna szafa do przedpokoju z siedziskiem eliminuje problem miejsca, w którym można wygodnie usiąść i zdjąć lub założyć obuwie. Rozwiązanie to docenią zwłaszcza osoby starsze oraz rodzice dzieci. A może szafa wnękowa z lustrem? Nie tylko optycznie powiększysz dzięki niej pomieszczenie, ale także można przejrzeć się w niej przed wyjściem czy też wygodnie sprawdzić, jak wyglądasz w danej kreacji.

Szafy na wymiar z lustrem i bez niego mogą mieć także wewnętrzne oświetlenie. Przyda się ono zwłaszcza w sytuacji, gdy mamy do czynienia z pojemną szafą, a zewnętrzne źródło światła nie pozwala na rozjaśnienie całego wnętrza. Z tego rozwiązania mogą korzystać także nowoczesne garderoby do przedpokoju czy szafy przesuwne do przedpokoju na wymiar. Jeśli szafy wnękowe na wymiar są umieszczone w wysokiej wnęce – co często spotyka się w kamienicach – można pomyśleć o pantografie, umożliwiającym wygodne ściąganie wybranych rzeczy.

Szafy przesuwne i garderoby do przedpokoju na wymiar

Jeśli interesuje Cię szafa na wymiar lub garderoba na wymiar, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przemawia za nami korzystanie z nowoczesnego parku maszynowego, co przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania daje gwarancję, że zamówiona szafa do przedpokoju na wymiar będzie dokładnie dopasowana do specyfiki miejsca postawienia. Tak samo jak garderoba dziecięca, garderoba w pokoju czy szafa wnękowa z siedziskiem. Każdy mebel będzie w pełni dostosowany do Twoich potrzeb.

Masz także pewność, że z zamówionych mebli będziesz korzystać przez lata. Szafa wnękowa na wymiar lub garderoba wykonywane są przez nas z materiałów wysokiej jakości, które cechuje wysoka odporność na uszkodzenia, grzyby i pleśnie, a także oddziaływanie niskich i wysokich temperatur. Ponadto może mieć dowolny, wybrane przez Ciebie kolor. Jeśli np. marzy Ci się kremowa szafa do sypialni na wymiar, taką właśnie dostaniesz. Masz dzięki temu pewność, że mebel doskonale wpasuje się w istniejącą aranżację pomieszczenia.

Garderoby i szafy na wymiar w dobrej cenie

Jeśli interesują Cię szafy do przedpokoju na wymiar, zabudowy szaf wnękowych czy garderoby na wymiar, zachęcamy do kontaktu z nami w celu darmowej wyceny. Możemy od razu uprzedzić, że jej koszt pozytywnie Cię zaskoczy! Czy będzie to szafa wnękowa do przedpokoju, przeznaczona do salonu szafa pod zabudowę na wymiar czy też nowoczesna szafa do przedpokoju z siedziskiem, możesz spodziewać się przystępnej, atrakcyjnej ceny.

Przy składaniu zamówienia możemy wykonać dla Ciebie wizualizację 3D, dzięki której zobaczysz, jak będzie wyglądać Twoja szafa na zamówienie. Współpracujemy z klientem na każdym etapie realizacji projektu, dzięki czemu masz pewność, że zamówiona przez Ciebie duża szafa narożna, garderoba czy też szafa wnękowa z lustrem będzie dokładnie taka, jakiej oczekujesz. A jak może wyglądać szafa na wymiar przedpokój lub garderoba w pokoju wykonana przez AGPOL, pokazuje to nasza galeria.

Szafy i garderoby na wymiar