MEBLE KUCHENNE NOWOCZESNE

Nowoczesne kuchnie na wymiar

Lubisz, gdy otoczenie wokół Ciebie jest jasne i uporządkowane? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi „tak”, to z pewnością w aranżacjach wnętrz preferujesz schludny styl nowoczesny. Jeśli marzy Ci się utrzymana w nim kuchnia, jesteś we właściwym miejscu. Wykonujemy nowoczesne kuchnie na wymiar. Ponieważ podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, wykonamy meble kuchenne na wymiar idealnie wpasowane w dostępną przestrzeń. Pozwoli to stworzyć nie tylko estetyczną, ale również ergonomiczną kuchnię, w której aż przyjemnie będzie spędzić czas.

W zależności od koncepcji, meble kuchenne nowoczesne mogą różnić się kolorystyką. Styl nowoczesny preferuje jasne, „sterylne” barwy, dlatego najlepiej pasują do niego białe meble kuchenne z połyskiem. Jeśli jednak wolisz inne rozwiązanie, jak np. wykończenie matowe, nie będzie to dla nas problemem. Wykonujemy kuchnie na zamówienie dokładnie dopasowane do potrzeb klienta, z którym konsultujemy wszystkie szczegóły dotyczące mebli wchodzących w skład zestawu.

Meble kuchenne nowoczesne na wymiar
kuchnie nowoczesne na wymiar

MEBLE DO KUCHNI NA WYMIAR

Kuchnie na wymiar dopasowane do sytuacji

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że pomieszczenia kuchenne mogą różnić się w zależności od lokalu. O ile w blokach i nowych domach są one zazwyczaj symetryczne, o tyle w starszych kamienicach oraz budynkach jedno- oraz wielorodzinnych jest z tym różnie. Jednak z nami możesz zrealizować swoje plany niezależnie od sytuacji. Nasze nowoczesne kuchnie na wymiar tworzymy z uwzględnieniem specyfiki danego miejsca. Pomaga nam w tym nasze wieloletnie doświadczenie, pozwalające zawsze znaleźć praktyczne rozwiązanie. 

Dlatego projektujemy kuchnie na wymiar z wyspą, meble kuchenne lakierowane do ślepych pomieszczeń, a także do przestronnych, w których znajdują się filary, wnęki oraz załomy. Śmiało można powiedzieć, że dzięki nam nowoczesna kuchnia na wymiar jest możliwa po prostu wszędzie. Nie musisz obawiać się, że zabraknie miejsca na meble kuchenne lakierowane – będą one ściśle dopasowane do możliwości danego pomieszczenia, pozwalając wypełnić je w sposób ergonomiczny.

Galeria Zdjęć Realizacji

Kuchnie nowoczesne na wymiar

Nowoczesne kuchnie na wymiar dla Ciebie

Czym powinna charakteryzować się kuchnia na wymiar nowoczesna? Przede wszystkim jasną kolorystyką, która jest nie tylko estetyczna i elegancka, ale również w naturalny sposób rozświetla całe pomieszczenie. Dlatego meble kuchenne białe połysk to najlepsze rozwiązanie. Można jednak wybrać je również w wersji bez połysku. Wszystkie nowoczesne meble do kuchni na wymiar łączy prosty design – nie ma tu żadnych wymyślnych zdobień i dodatków. Nie oznacza to jednak braku estetyki. 

Meble kuchenne połysk mogą mieć niewielkie elementy, podnoszące ich walory wizualne. Na przykład białe fronty szafek można wyposażyć w kontrastujące, czarne uchwyty lub umieścić na nich ciemne blaty. Jako producent mebli kuchennych na wymiar mamy duże doświadczenie na tym polu i możemy doradzić każdemu klientowi połączenia barw, które sprawią, że kuchnia będzie wyglądać niepowtarzalnie. Niezależnie od kolorystyki wszystkie meble cechuje wysoka funkcjonalność, przekładająca się na wygodę życia codziennego.

Solidne meble kuchenne na wymiar

Wszystkie wykonywane przez nas meble lakierowane do kuchni powstają z materiałów najwyższej jakości. Dlatego niezależnie od tego, czy będzie to szafka wisząca, stół czy półka, możesz mieć pewność, że mebel cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wpływ wilgoci oraz  inne czynniki, jak promienie słoneczne lub wysokie temperatury. Wszystkie nasze meble kuchenne na wymiar nowoczesne to inwestycja na długie lata wygodnego funkcjonowania.

Białe meble kuchenne na wymiar, pozwalające stworzyć nowoczesną kuchnię, wykonywane są z płyty meblowej, płyty MDF oraz uchwytów i zawiasów odpornych na rdzę. Możliwy jest również cichy domyk, co jeszcze bardziej podnosi komfort korzystania z szafek oraz szuflad. Dbamy o każdy szczegół oferowanych propozycji, a satysfakcja klienta jest dla nas głównym celem. Z przyjemnością wysłuchamy Twoich sugestii oraz pomysłów i wdrożymy je w życie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Kuchnie na wymiar w przystępnych cenach

Czy wysokiej jakości, estetyczne i wykonane z solidnych materiałów meble kuchenne na zamówienie muszą dużo kosztować? AGPOL udowadnia, że nie! Nasze kuchnie na wymiar dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli jesteś ciekaw jakich, możesz w dowolnej chwili skontaktować się z nami w celu darmowej wyceny oraz pomiaru. Ponadto możemy wykonać dla Ciebie wizualizację 3D projektu, dlatego zobaczysz na własne oczy, jaki będą prezentować się potrzebne Ci meble kuchenne na wymiar!

 

Obszar naszego działania to w przede wszystkim województwo mazowieckie i śląskie, w szczególności Warszawa i Katowice oraz cała Polska. Nasze usługi to nie tylko zaprojektowanie i wykonanie nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar, ale również ich montaż na miejscu. W celu przeprowadzenia go umówimy się z Tobą w czasie, który będzie Ci najlepiej odpowiadał. Dlatego już dzisiaj skontaktuj się z nami, aby opowiedzieć, jaką kuchnię widzisz oczyma wyobraźni. Dzięki nam marzenia staną się faktem, a Ty zyskasz nowoczesne meble kuchenne, z których będziesz korzystać przez lata!

Meble kuchenne nowoczesne na wymiar