szuflada blum

Szuflady blum

Szuflady i prowadnice do szuflad

Szafki stojące, komody oraz wiele innych mebli – jak toaletka czy biurko – nie będą w pełni funkcjonalne bez szuflad. Do ich zamontowania oraz prawidłowego funkcjonowania niezbędne  są prowadnice do szuflad. W AGPOL oferujemy meble z praktycznymi szufladami, jak np. szafki kuchenne. Ale możemy zaproponować naszym klientom dodatkowe rozwiązania, które sprawiają, że szuflady kuchenne są jeszcze bardziej funkcjonalne. Przykładem mechanizm cichego domykania, który zapobiega uderzaniu frontu szuflady o front mebla, minimalizując ryzyko uszkodzeń.

Montujemy również prowadnice do szuflad samodomykające, których zadaniem jest zapewnienie całkowitego zamknięcia szuflady. W tworzonych przez nas meblach preferujemy szuflady Blum. Dlaczego? Powodów jest wiele. Każda szuflada Blum to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jego długotrwała eksploatację, a także wyposażony w praktyczne rozwiązania. Ponadto szuflady wewnętrzne Blum cechuje wysoki udźwig, dzięki czemu można zmieścić w nich sporo rzeczy. Przyda się to zwłaszcza w kuchni lub miejscu pracy majsterkowicza.

Zawias blum

Zawiasy meblowe

Zawiasy do drzwiczek to element mebla niezbędny do tego, aby można było korzystać z zamknięcia. Stosowane są w szafach i szafkach różnego rodzaju. Istnieją trzy rodzaje zawiasów: puszkowe, kątowe oraz rzadziej używane tłoczkowe. Każdy zawias meblowy służy nie tylko otwieraniu i zamykaniu, ale umożliwia również umieszczenie drzwiczek we właściwej pozycji. Tu wymagającym Klientom można zaproponować zawiasy bardziej zaawansowane niż standardowe wersje, czyli zawiasy samodomykające oraz zawias cichy domyk.

W naszej pracy często wykorzystujemy zawias Blum. Seria ta doskonale nadaje się do mebli drewnianych i pozwala nie tylko na solidne osadzenie drzwiczek, ale również umożliwia ich regulację w trzech wymiarach. Każdy stosowany w naszych propozycjach zawias do szafek kuchennych, zawias drzwiowy do biurka czy zawiasy do szafek innego rodzaju to produkty wysokiej jakości, przeznaczone na tysiące cykli otwierania i zamykania. Przekłada się to na satysfakcjonujące używanie mebla każdego dnia!

Zawiasy blum
Uchwyty meblowe blum

Przykłady

Uchwyty meblowe

Stare porzekadło mówi, że „diabeł tkwi w szczegółach”. Uchwyty meblowe to właśnie takie szczegóły. Mają wpływ nie tylko na wygodę otwierania drzwiczek lub szuflad, ale także na estetykę mebla. Uchwyty do szuflad są także ozdobą. Na przykład uchwyty meblowe czarne świetnie komponują się z jasnymi frontami i mogą ożywić meble kuchenne w stylu klasycznym lub minimalistycznym. Do szuflady w kuchni pasują uchwyty ergonomiczne, ponieważ często się z nich korzysta. A uchwyt meblowy złoty to wręcz obowiązek w szafkach vintage, glamour oraz retro.

Zawsze dbamy o to, aby w naszych propozycjach umieszczony został najlepiej dopasowany uchwyt. Czy będzie to kuchenna szuflada na przyprawy, czy szuflada wewnętrzna w szafce w firmowym gabinecie, dobierzemy ją do ogólnej stylistyki mebla. Jeśli masz jednak własny pomysł i np. chcesz, aby do szuflady TV dodać uchwyt, który preferujesz – zamontujemy go dla Ciebie. Możemy również zaproponować Ci kilka rozwiązań do wyboru – Twoje zadowolenie to dla nas najważniejsza sprawa!

Akcesoria meblowe

Okucia meblowe

Okucia meblowe to akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie solidne meble. Ponieważ AGPOL dysponuje szeroką gamą tego typu produktów, zapewniamy naszym klientom to, co najlepsze. Dzięki nim możesz swobodnie skorzystać z szuflady cargo, drzwiczek szafki łazienkowej, a zawiasy do mebli umożliwiają wygodne otwieranie i zamykanie szaf każdej wielkości. Ponieważ zajmujemy się produkcją mebli od lat, doskonale wiemy, kiedy zastosować danego typu zawiasy meblowe – rodzaje stosowanych mogą różnić się w zależności od specyfiki danego mebla.

Bazując na swoim doświadczeniu zawsze jesteśmy w stanie doradzić, kiedy użyć konkretnych elementów, jak prowadnice do szuflad Blum czy zawiasy meblowe samo domykające. Przed wykonaniem mebla konsultujemy się z Klientem, aby poznać jego potrzeby. Na przykład gdy chce się włożyć wkłady na sztućce do szuflady, jej udźwig musi być większy niż szuflady, w której będzie trzymać się ścierki do naczyń. Dzięki nam zawsze masz pewność mebla funkcjonalnego zgodnie z przeznaczeniem.

Akcesoria meblowe

Zaufaj sprawdzonym markom

Stosujemy okucia wysokiej jakości, wykonane z najlepszych materiałów i zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi – jak zawiasy Blum cichy domyk. Wszystkie podstawowe okucia meblowe są wliczone w cenę mebla, którą otrzymasz po bezpłatnych pomiarach. Dlatego możesz śmiało zażyczyć sobie tego, co tylko chcesz. Na przykład jeśli zamawiasz u nas kuchnię na wymiar, możesz wybrać zawiasy do szafek kuchennych, a w przypadku szafki stojącej nic nie stoi na przeszkodzie, aby miała zamontowany zawias meblowy samo domykający czy szufladę elektryczną – servo drive.

Możliwości jest wiele, a ponieważ wszystkie meble AGPOL dostępne są w bardzo przystępnych cenach, masz gwarancję najwyższej jakości w dobrej cenie. Przekonaj się o tym – skontaktuj z nami już dzisiaj mailowo lub telefonicznie i daj nam znać, co możemy dla Ciebie zrobić!

Szuflady zawiasy i okucia meblowe